• Pokuta

  Pokuta

  "Ci zaś, którzy przystępują do sakramentu pokuty, otrzymują od miłosierdzia Bożego przebaczenie zniewagi wyrządzonej Bogu i równocześnie dostępują pojednania z Kościołem, któremu grzesząc zadali ranę, a który przyczynia się do ich nawrócenia miłością, przykładem i modlitwą (Lumen Gentium 11)." Sakrament pokuty to psychologicznie chyba najtrudniejszy z wszystkich, ale bardzo istotny - nazywa się sakramentem nawrócenia, ponieważ sakramentalnie urzeczywistnia wezwanie Jezusa do nawrócenia. 

 • Płatności dotpay

  Płatności online

  Nowy Rok - Nowe zmiany! Od teraz nasi Klienci mogą korzystać z bezpiecznych płatności internetowych. Naszym agentem rozliczeniowym jest znana i ceniona firma dotpay. Zapraszamy do korzystania z płatności online. Płatności takie gwarantują szybki i sprawny transfer pieniędzy a nasi klienci mogą spać spokojnie.

 • Wkrótce produkty ze stali chirurgicznej!

  Cilice

  ze stali chirurgicznej!

  Prezentujemy pierwszy model cilice o standardowych wymiarach wykonany ze stali chirurgicznej, czyli materiału stosowanego do wyrobów medycznych a także stanowiącego surowiec dla endoprotez

 • Cilice wszystko o

  Cilice,

  garść informacji


  Obszarem w którym wytwarzano pierwowzór włosiennicy była Cylicja - historyczna kraina w południowo-wschodniej Azji. Dawniej wykonywano ją z niewyprawionej sierści zwierząt, obecnie, wraz z postępem technologii i naszej umiejętności obróbki złóż żelaza cilice wykonywane są z różnych rodzajów metali. Dzięki temu są trwalsze i wytrzymalsze od poprzedniczek. Jednakże nawet tak trwałe wymagają minimalnej pielęgnacji.

Śledź nas na Facebooku

 • Bezpieczna dostawa

  Oferujemy bezpieczną, dyskretną i tanią przesyłkę na terenie całego świata

 • Pomoc

  Służymy pomocą i doradztwem w sprawie wyboru oferowanych produktów a także ich stosowania

 • Płatności

  Akceptujemy płatności przelewem internetowym oraz kartą kredytową

Na własnej drodze 

Tworzeniem dewocjonaliów służących do umartwiania cielesnego zajmuję się od dawna. Kiedyś wyrabiałem je na użytek własny. Z czasem jednak zaczęły do mnie docierać prośby o odstąpienie tej czy tamtej włosiennicy. I tak właśnie powstał ten sklepik. Wszystko co w nim znajdziecie wytwarzam własnoręcznie w swoim warsztacie. Jak widzicie, ceny towarów nie są wygórowane w przeciwieństwie do innych miejsc oferujących rzekomo "wykonywane przez włoskie zakonnice" włosiennice i żądających za nie nieprzyzwoicie wysokich pieniędzy. Prezentowane towary są zupełnie świeckie i wyjątkowe. Dlatego produkcja oraz rozpowszechnianie dewocjnaliów niesie mi nadzwyczajną radość.

Szczęść Boże!